Vítejte!
nový obsah připravujeme. Zatím prosím pokračujte na horoskopy nebo výklady tarotu zdarma.

Horoskop 2014

Astrologický přehled pro všechny znamení zvěrokruhu na rok 2014

Horoskop 2014 pro jednotlivá znamení:

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna
 
Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Podle horoskopu pro rok 2014 nás čeká nás rok plný změn a překvapení. Uvědomění si určitých pravd a reality, ale také hlubšího prožitku radosti. V roce 2014 pokračuje Saturn ve svém dlouhodobém putování Štírem. Tato konstelace přinese čas zúčtování. Jednotlivci i firmy, které mají finanční problémy, budou muset svoji situaci konečně přiznat sobě i svému okolí a začít ji řešit. Nejedná se ale pouze o čas zúčtování finančního. Každý by si sám za sebe měl přiznat, co špatného kde a komu udělal a postavit se k dané situaci čelem, a pokusit se nalézt řešení. Změna, a to i ta společná, začíná každým jednotlivcem. Prolomte zažité postupy i pravidla a staňte se vzorem dalším lidem, kteří se pokusí následovat vás na cestě k lepšímu. Přišel čas na změny, už není třeba vést dlouhé řeči, ale začít konat.

V období od ledna 2014, do konce května 2014 bude nejlepší doba na řešení nejen pracovních záležitostí, ale i osobních. Ovoce úspěchu pak budete sklízet, až se ustálí všechny rozčeřené vody, na přelomu listopadu 2014 a prosince 2014. Na konci roku 2014 by už měla mít každá otázka ze začátku roku 2014, svoji odpověď.


Horoskop 2014: KARIÉRA

Co se práce a pracovního postupu týká, neexistuje v roce 2014 žádné znamení zvěrokruhy, které by cokoliv dostalo zadarmo. Dle horoskopu je potřeba se věnovat práci naplno, a pokud vám o něco jde, jít si tvrdě a všemi možnými způsoby za tím, abyste dosáhli svých cílů. Dodržujte pravidla, nesnažte se vyšplhat vzhůru na úkor vlastních kolegů a snažte se vašim nadřízeným zavděčit dobře vykonanou prací. Rok 2014 podle horoskopu všeobecně není jedním z nejlepších na postup v kariéře, ale to neznamená, že s větším, pracovním nasazením, snahou a myslí otevřenou ke změnám a inovacím se vám to nemůže podařit.

První polovina roku bude pracovně náročnější, ale už v té druhé polovině roku 2014 budete sklízet první plody vaší vytrvalosti. Zaujmete totiž svojí pílí nejen kolegy, které máte kolem sebe, ale i vaše nadřízené, kteří toto povšimnutí nenechají bez ohodnocení.


Hoskop 2014: LÁSKA

Tím, že bude rok 2014 rokem regeneračním, bude i v lásce převládat bilancování, hledání nesrovnalostí a jejich následné napravování, urovnávání starých křivd a bolestí. Máte-li rodinu, zkuste se všichni zamyslet sami nad sebou a nad svým vlastním chováním. První polovina roku 2014 bude totiž podle horoskopu nakloněna pochopení a odpuštění. Zkuste místo poukazování na chyby druhých, najít ty svoje a pokuste se sjednat nápravu. Pokud je to potřeba tak vysvětlujte, jestli je nutné, omlouvejte se. Díky roku 2014 můžete vyřešit všechny neshody.

Jste-li ve vztahu, přemýšlejte nad tím, proč jste ještě neposunuli váš vztah někam dál. Sňatky uzavřené v roce 2014 mají velkou šanci na úspěch. První polovina roku plodná na početí dětí. Druhá polovina pak díky Jupiteru ve Lvu přeje čerstvě narozeným.

Nemáte partnera? Pak počkejte do druhé poloviny roku. První polovina roku 2014 bude, jak už jsme si řekli, obdobím bilančním. Obdobím uvědomování si, a změn. V druhé polovině roku bude mnohem větší šance na to, že potkáte člověka, který je vyrovnaný, má uzavřenou minulost a do budoucna jde s jasnou vizí. A to je právě to, co potřebujete – najít člověka, který ví, co chce. Zvýšíte pak mnohonásobně vaši šanci na lásku jako trám.